Leopold Konig at the finish of the 11th stage - Tour of Spain - Vuelta a  España 2016 - YouTube
Leopold Konig at the finish of the 11th stage - Tour of Spain - Vuelta a España 2016 - YouTube

Slavná Vuelta odstartuje počtvrté v historii mimo Španělsko. Cyklisté  příští rok zamíří do Utrechtu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavná Vuelta odstartuje počtvrté v historii mimo Španělsko. Cyklisté příští rok zamíří do Utrechtu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Cíl! Nebo ještě jedno kolo? Jak Ťoupalík nechtěl opakovat dávnou chybu -  iDNES.cz
Cíl! Nebo ještě jedno kolo? Jak Ťoupalík nechtěl opakovat dávnou chybu - iDNES.cz

Troy Lee Designs Stage MIPS přilba SRAM Nova Burgundy | Koloshop.cz

Byl na odpis, málem skončil, teď je Mark Cavendish zpátky! I díky  Lefeverovi | We Love Cycling - Česká republika
Byl na odpis, málem skončil, teď je Mark Cavendish zpátky! I díky Lefeverovi | We Love Cycling - Česká republika

Závod míru U23 Grand Prix Priessnitz spa / Course de la Paix U23 by Jan  Brychta - Issuu
Závod míru U23 Grand Prix Priessnitz spa / Course de la Paix U23 by Jan Brychta - Issuu

Troy Lee Designs Stage Signature Mips přilba Red | Koloshop.cz

Pohledná přetahovaná. Mohorič jásá, v těsném finiši rozhodl včasný hod kola  - iDNES.cz
Pohledná přetahovaná. Mohorič jásá, v těsném finiši rozhodl včasný hod kola - iDNES.cz

POV | EWS FINALE LIGURE | STAGE 1+2 - YouTube

Arrivée™ Cyklistická desková hra | Nejlepší simulace cyklistických  etapových závodů | MALL.CZ
Arrivée™ Cyklistická desková hra | Nejlepší simulace cyklistických etapových závodů | MALL.CZ

Cyklistická sláva v Česku? Praha by mohla hostit start dvou nejslavnějších  cyklistických závodů | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Cyklistická sláva v Česku? Praha by mohla hostit start dvou nejslavnějších cyklistických závodů | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Nor Johannes Staune-Mittet ze stáje Jumbo-Visma vyhrál královskou třetí  etapu | Czech Tour
Nor Johannes Staune-Mittet ze stáje Jumbo-Visma vyhrál královskou třetí etapu | Czech Tour